O firmie

            
     GRUPA BONUS to działające od blisko 20 lat dwie firmy wyspecjalizowane w obsłudze rynku korporacyjnego w zakresie produktów i reklamy BTL (reklamy niemedialnej).

BONUS-MARENGO jest znanym producentem galanterii reklamowej ze skóry naturalnej i sztucznej. Eleganckie kolekcje BONUS-MARENGO przeznaczone są wyłącznie na rynek korporacyjny, co zapewnia ich unikalność i niestandardowość.
Dzięki własnemu zakładowi produkcyjnemu wszelkie nowe wzory, życzenia i sugestie klienta są przez nas natychmiast realizowane.

Bonus BTL to agencja reklamy niemedialnej posiadająca w stałej ofercie tysiące upominków reklamowych i gadżetów promocyjnych obejmujących wszystkie przedziały cenowe. Jesteśmy dostawcą zarówno nietypowych upominków, jak i wielu niestandardowych usług. Nasze wyspecjalizowane działy zajmują się pełną obsługą programów lojalnościowych, eventów, POS`ów, usługami w zakresie poligrafii i wszelkimi zleceniami w reklamie niemedialnej.
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo wiele gadżetów szczególnie przydatnych w masowych akcjach promocyjnych, jak również upominki średniego szczebla, a także bardzo eleganckie executive gifts.

Będąc członkiem PSI (Praesent Service Instytut GmbH) elitarnej organizacji zrzeszającej producentów, dystrybutorów i importerów upominków reklamowych, mamy dostęp do światowych nowości w dziedzinie BTL.
Specjalizujemy się w nietypowych upominkach reklamowych z całego świata, które mogą wyróżnić Państwa firmę na konkurencyjnym rynku wzmacniając wizerunek Państwa firmy, marki.

Od lat należymy do polskich organizacji branżowych. Poprzednio do Polskiej Izby Reklamy, obecnie - do PIAP Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

Nasz kreatywny zespół doradców Klienta pomoże Państwu wybrać odpowiedni upominek dostosowany do potrzeb reklamowych Państwa firmy.