Praca

W związku ze stałym rozwojem firmy i poszerzaniem zakresu działalności poszukujemy dynamicznych osób do Działu Handlowego do nawiązywania nowych kontaktów handlowych na szczeblu średniego i dużego przedsiębiorstwa. Praca na pełen etat w młodym zespole. Wynagrodzenie stałe + prowizja.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

NEW BUSINESS (symbol NB01-09) – samodzielne, kreatywne i energiczne osoby, chętnie z bazą klientów i doświadczeniem w branży upominków reklamowych.

Do zadań osoby na tym stanowisku należy nawiązywanie relacji handlowych z nowym Klientem oraz jego bieżąca obsługa.

Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego oraz mobilność (prawo jazdy jest zaletą, ale nie warunkiem koniecznym – istnieją taksówki).

Jeśli nie posiadasz doświadczenia w naszej branży, a masz dobry kontakt z ludźmi, zdolności interpersonalne i dużą chęć do szybkiej nauki, zapraszamy również.

TELEMARKETERA-ASYSTENTA (TA01-09) - osoby umiejące prowadzić rozmowy telefoniczne w ciekawy, niestandardowy sposób celem nawiązywania pierwszego kontaktu z potencjalnym nowym Klientem.

Osoba na tym stanowisku będzie pełnić również rolę asystenta Działu Handlowego, do jej obowiązków należeć będzie pomoc w przygotowywaniu ofert handlowych, opieka nad bazą danych itp.

Po zdobyciu doświadczenia istnieje możliwość przejścia na samodzielne stanowisko handlowe

Aplikacje zawierające symbol stanowiska oraz CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

praca@bonus.pl